Hilary DUFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MateriaL GirL film röportajı.

MateriaL GirL film röportajı. Empty MateriaL GirL film röportajı.

Mesaj tarafından Merve&Hilary Perş. Şub. 12, 2009 12:00 pm

MateriaL GirL film röportajı.
Merhaba hill!Bize biraz son filmin Material Girl den bahseder misin?Kardeşin Haylie ile çalışmak nasıldı?
Ah,onunla çalışmak gerçekten çook eğelenceli!O benim en yakın arkadaşım,ayrıca cok komikbiri.Film çok büyük paralara konup.sonra da büyük bir skandalla hepsini kaybeden iki kızın öyküsünü anlatıyor.Filmin prodüktörlüğünü Madonna´nın şirketi üstlendi

Peki Madonna´yla takılma şansınız oluyormuydu?
Hayır maalesef o sete gelmiyordu.Ama haylie ile "Material Girl" şarkısının yeni versionunu yapmamıza izin verdi.Bu gerçekten harika bir şey.

Bu arada internette dolaşan Lindsay arbasını çarptığında orada olduğun ve kameralar gelmeden kaçtığın söylentisine ne diyorsun?
Hahahaha!İnsanların internette uydurduğu şeyler gerçekten inanılmaz!Böyle bir şey olması için bir klonum olması lazım.Çünki o sırada Avrupa´daydım.

Hakkında çıkan en çılgın dedikodu neydi?
Çok içip yeni yaptığım silikonlarımı herkese gösterdiğim.ya da Haylie ile tost yapmaya çalışıken bütün evi yaktığımız olabilir.

Son bir kaç soru daha...Senin bir sanat aşığı olduğunu duyduk.Resim çiziyormuşsun(bende çiziyorum)?
Yavaş yavaş ilerliyorum şimdilik.Resim çizmek kişiliğime uyuyor.Bazen odama kapanıp çizmeyi seviyorum.

Sana "Juicy"adını taktıklarını duyduk.Doğru mu?
Haha,evetKüçüklüğümüzde ailemizHaylie ve bana komik isimler takmaya cok meraklıydı.Onunki "Jummy"ve"Mr.Bugs"dı,benimki de"Juicy"ve!Yaratık"!

Yaratık mı?
EvetAkıllarından ne geçiyordu bilmiyorum!...
Merve&Hilary
Merve&Hilary
Admin
Admin

http://hilaryd.eniyiforum.net