Hilary DUFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Billboard Röportajı

Hilary Billboard Röportajı Empty Hilary Billboard Röportajı

Mesaj tarafından Merve&Hilary Çarş. Ekim 15, 2008 8:07 pm

Hilary Billboard Röportajı

Son aLbümü "diqnity"'de farkLı bir sound deneyen ve dans ritimLerine yer veren hiLary Duff,Los AnqeLes'tan baqLanarak BiLLboard'un soruLarını yanıtLadı!
B=
[biLLboard]
H= [hiLary]

B=
bize biraz qercek hiLary duff'tan bahsedermisin?bir fiLm yıLdızımı bir müzisyenmi yoksa sadeje hayattan zevk aLmaya çaLışan bir qenç kızmısınız?
H=asLında hepsinin karışımı oLduqunu söLeyebiLirim...Çok fazLa çaLışıorum.Bu işte iyi oLmak için sürekLi çaLışmanız Lazım.Ama aynı zamanda çokda eqLenjeLi bir iş.Dünyayı doLaşıp deneyim edinmemi saqLıor.Çok normaL bir iş deiL yane.Ama ben kendimi normaL hissediorum bir probLemim yok.
B=
Müzik dünyasındaki idoLLeriniz kimLer?
H=idoL derken?yerinde oLmak istediqim birisi qibi mi?
B=
Çok sevdiqiniz size iLham veren biriLeri meseLa?
H=KyLie Minoque'u çok sefiorum.Sonra madonna var tabii ki.Vanessa CarLton,Janis JopLin qibi müzisyenLeri de dinLemeyi çok seferim.
B=
asLında sizden BLink182 [şimdiki adıyLa artı 44] cevabını duymayı bekLiorduk.Müzik yapmaya BLink182 konseri izLedikten sora karar vermişsiniz.doqru mu?
H=hyr,doqru deiL.bLink182 seferim ve bir konserLerinden sora bana nasıL buLduqum soruLmuştur,ben de "favori qrupLarımdan birini sahnede izLemek şahane bir şey" demişimdir.Çünkü hakikaten bLink182 sahnede çok iyi.HopLayıp zıpLıoLar ve yaptıkLarı işten keyif aLıoLar ve bu keyfi izLeyijiyede qecirmeyi başarıoLar. Ben de bunu yapabiLmek istiorum.Ama müziqe onLar sayesinde başLadıqımı söLemedim..
B=
OyunjuLuk yapıorsunuz,şarkı söLüorsunuz ve kendi markanızı yarattınız.seçmek zorunda kaLsanız bu hanqisi oLurdu?
H=Şarkı söLemek şimdiLik çok zevk aLarak yaptıqım bir şey.Uzun süreLi turLara çıkajaqım.Hayatımdan memnunum.Fakat seçmek zorunda kaLsam sanırım oyunjuLuqu secerdim.Çünkü biraz daha koLay bi hayat yaşıorsunuz.Hayatımı sürekLi o üLkeden bu üLkeye konser vermeye qiderek qecirmek istemiorum.çünkü sonunda aiLe kurmak istiorum.ŞimdiLik şarkıjıLıktan büyük zevk aLsamda çok zor bir hayat şekLi oLduqunu ifade etmeLiyim.
B=
İLk aLbümünüzün ismi "the metamorphosis" oLunja radikaL bi deqişim yaşayıp sadeje müzik yapajaqınızı düşünmüştük...
H=O zamanLar büyük bir deqişim qecirmekteydim.Sinemadan müzik dünyasına qececektim.İnsanLar için şarkıjıLıktan aktörLüqe qeciş daha kabuL ediLebiLir bir şey,ama benim için tam tersi oLajaktı.Açıkçası başLarda çok zorLandım.Sonuçta hayatımLa iLqiLi yaptıqım çok büyük deqişimdi.Onun için aLbümün adı metamorphohis oLdu.
B=
Hanqi müzisyenLe birlikte konser vermek isterdiniz?
H=Justin TimberLake oLabiLir.Justin'ı çok sefiorum.
B=Verdiqiniz konserLer boyunja ve özeL hayatınızda yaşadıqınız en mutLu an hanqisi?
H=Bir keresinde doqduqum şehirde yakLaşık 73 bin kişiye konser vermiştim.İnsanın kendi evinde konser vermesi kadar heyejan veren ve mutLu eden bir şey yok.ÖzeL hayatımda ise annem ve kardeşimLe tatiL için uzakLara qittiqimizde çok mutLu oLuorum.BunLar bnm için en deqerLi zamanLar.Çünkü qeneLLikLe konserLer için başka üLkeLere qittiqimde sevdiqim insanLarLa zaman qeciremiorum.,
B=
Peki şarkı söyLerken hiç utanç veriji bi oLay yaşadınız mı?
H=Bir keresinde sahnede düşmüştüm.Ama asLında çok da utanmamıştım,çünkü kimsenin far ettiqini sanmıorum.Sahnedeydim ve ayaqımda topukLu ayakkabı vardı.Bir şeyin üzerinde bastım ve denqemi kaybedip dizimin üstüne düştüm.durumu fark ettirmeden,sanki o hareketi biLinçLi yapmışım qibi davrandım.
B=
Britney Spears ve Lindsay Lohan iLe aynı jenerasyondasınız.OnLarın qidişatını nasıL deqerLendiriosunuz?
H=Benje Lindsay de,Britney de çok şey yaşadıLar.tüm qözLer onLarın üzerindeydi.YaptıkLarı her şey attıkLarı her adım merjek aLtındaydı.Birisinin nqercekte neLer yaşadıqını biLmeden,sadeje yaptıkLarına bakıp yarqıLamak çok koLaydır.Ama kim biLir bunLarın aLtında ne sebepLer yatıodur.
B=
Oyunjak bebeqinizi yapmışLar.Duyduqumuza qöre vüjut öLçüLeriniz biLe aynıymış.NasıL qercekLeşti?
H=Evet,bir barbie bebek.önje vüjudunu ve yüzünü bazı jihazLarLa tarıoLar,oradan edindikLeri öLçüLerLe oyunjaqı yapıoLar. O yüzden bebek aynen bana benzior.
B=
Son oLarak türk hayranLarınıza iLetmemizi istediqiniz mesajınız var mı?
H=Türkiye'ye daha önje hiç qeLmedim ama bunu çok istiorum.Sadeje fiLmLerde qörme fırsatım oLdu ve o qün buqündür qeLip qezmek istiorum.ŞimdiLik konser proqramında türkiye yok,fakat iLeride mutLaka oLajak

Merve&Hilary
Merve&Hilary
Admin
Admin

http://hilaryd.eniyiforum.net

- Similar topics