Hilary DUFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Gogirl Röportajı

Hilary Duff Gogirl Röportajı Empty Hilary Duff Gogirl Röportajı

Mesaj tarafından Merve&Hilary Perş. Şub. 12, 2009 12:01 pm

Hilary Duff Gogirl Röportajı
Gelecekte neler yapmayı planlıyorsun?

Önümüzdeki beş yıl içinde neler olucağını düşünmek çok korkutucu.Şu anda yaptıklarımı sürdürmeye çalışacağım.Umarım hepsinin üstesinden gelebilirim.

Bir şarkıcı olmanın en iyi yanı nedir?

Sahneye çıkmayı çok seviyorum.Dinleyenlerin şarkınıza eşlik edip heyecanlanması harika başka bir eşi yok...

Hadi bize bir sırrını ver

Jimnastik hastasıyım ve herkesin tahmin edebileceği gibi alışverişe bayılıyorum!

Cheaper by the Dozen 2 filminde büyük bir ailenin üyesi olmak nasıl bir duygu?

Filmde Lorraine'in anne ve babasını canlandıran Steve Martin ve BonnieHunt gerçekten çok iyilerdi.Filmde 12 çocuk vardı,bu yüzden hiç sıkıcı değildi ve çekimler hep curcunalıydı!

Kendine kimi örnek alıyorsun?

Ablam bana hep büyük örnek olmuştur.Benden üç yaş büyük ve onunla çok iyi arkadaşız.Dido'yu ve müzikle ilginenen insanlarıda seviyorum.Rene Zellweger'e de bayılıyorum.

Çekimlerde birbirinize eşek şakaları yapıyormuydunuz?

Filmde küçük erkek kardeşlerimden birini canlandıran Jacob adında bir çocuk vardı.İnsana küçük elektrik şokları veren bir aleti vardı.Bir gün Steve'in yanına gitti ve ''Hey şunu bir denesene!' dedi.Steve düğmeye basar basmaz korkunç bir çığlık attı.
Merve&Hilary
Merve&Hilary
Admin
Admin

http://hilaryd.eniyiforum.net

- Similar topics